sztandary . proporce

Sztandary, czyli dawne chorągwie stanowią symbol jednoczący ludzi o tożsamych poglądach, we wspólnym działaniu dla dobra ogółu. Już od najdawniejszych czasów był obiektem, do którego odnoszono się z najwyższym szacunkiem. Po dziś dzień, wiele placówek posiada sztandary, które wykorzystywane są w najbardziej podniosłych wydarzeniach.

Sztandary

Dawne chorągwie służyły zrzeszaniu grup osób o tożsamych poglądach. Stawały się znakiem rozpoznawczym, a nawet cennym symbolem chronionym przed zniszczeniem lub uszkodzeniem. Zawsze były przedmiotem wielkiego szacunku, wykorzystywanym jedynie w trakcie podniosłych wydarzeń. Dzisiaj chorągwie przyjęły formę sztandarów, które posiada wiele instytucji publicznych oraz prywatnych. Zdajemy sobie sprawę z upływu czasu oraz trendów, które zmieniają się wraz z nim, dlatego myśląc o wykonywaniu sztandarów postawiliśmy na ich profesjonalny wygląd dopasowany do obecnych czasów.

Jako jedyni posiadamy nowoczesny sprzęt dostępny w naszym parku maszynowym dzięki, któremu jesteśmy w stanie urzeczywistnić każdy projekt jaki przyniosą do nas Klienci. Możliwości wykonania haftu na sztandarach są praktycznie nieograniczone. Wykonujemy sztandary szkolne, kościelne, strażackie i sztandary haftowane na zamówienie. Jeśli nie posiadają Państwo gotowego projektu, a jedynie samą wizję, na specjalne zlecenie wykonujemy wizualizację przyszłego sztandaru zgodnie z przedstawionymi wytycznymi. Standardowy wymiar, w jakim wykonywane są sztandary to 100 cm x 100 cm, jednak na życzenie możemy wykonać sztandar o dowolnych wymiarach. Wszystkie sztandary dostępne są w bogatej opcji kolorystycznej wykonane na materiałach wysokiej jakości.

Dbamy o kompleksowość świadczonych usług, dlatego każdy wykonany sztandar dopełniamy w zależności od potrzeb: chorągwiami, proporczykami, godłami, a także akcesoriami sztandarowymi. Do każdego zamówienia otrzymują Państwo oryginalną torbę ochronną oznaczoną haftem, która wyłożona pianką i atłasem zapobiega uszkodzeniom mechanicznym sztandarów oraz komplet szarf i rękawiczek.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij