sztandary . proporce

Sztandary, czyli dawne chorągwie stanowią symbol jednoczący ludzi o tożsamych poglądach, we wspólnym działaniu dla dobra ogółu. Już od najdawniejszych czasów był obiektem, do którego odnoszono się z najwyższym szacunkiem. Po dziś dzień, wiele placówek posiada sztandary, które wykorzystywane są w najbardziej podniosłych wydarzeniach.

O firmie

Nasza firma prowadzi swoją działalność od 2003 roku, nieprzerwanie poszerzając zakres usług dotyczących hafu. Kierując się filozofią odświeżenia techniki zdobienia przedmiotów metodą haftu,   postanowiliśmy nadać mu zupełnie nowy wygląd i o wiele lepszą niż dotąd jakość. W tym celu przygotowaliśmy nowoczesny i wielofunkcyjny park maszynowy, umożliwiający realizację także nietypowych zleceń. Zdobyte przez lata doświadczenie wykorzystujemy nie tylko podczas haftowania ale też w fachowym doradztwie dotyczącym szczegółów zamówienia.

Naszą ofertę wyróżnia szeroki asortyment haftowanych sztandarów i akcesoriów, które dołączamy do kompletu. Sztandary wykonujemy według zleconego projektu, jak również według własnych koncepcji.

Odbiorcami naszych prac są zarówno osoby prywatne jak i firmy oraz instytucje publiczne, którym zawsze dostarczamy realizacje zgodne z ustalonymi wcześniej wytycznymi. Klientom naszej firmy gwarantujemy kompleksową obsługę i błyskawiczne terminy realizacji.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij