sztandary . proporce

Sztandary, czyli dawne chorągwie stanowią symbol jednoczący ludzi o tożsamych poglądach, we wspólnym działaniu dla dobra ogółu. Już od najdawniejszych czasów był obiektem, do którego odnoszono się z najwyższym szacunkiem. Po dziś dzień, wiele placówek posiada sztandary, które wykorzystywane są w najbardziej podniosłych wydarzeniach.

Drzewce

Wykonujemy drzewce o odpowiednich dla konkretnych instytucji wymiarach ustalonych w Rozporządzeniach i Dzienniku Ustaw. Każdy element wykonany jest z drewna bukowego w sposób precyzyjny i unikalny. Całość posiada możliwość rozłożenia na części, co znacznie ułatwia przechowywanie i transport elementu. Głowice drzewców wykonujemy jako odlewy mosiężne, dostępne w różnej kolorystyce np. złoto, srebro lub mosiądz. Wykonujemy też głowice nietypowe – z indywidualnego projektu Klienta.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij