sztandary . proporce

Sztandary, czyli dawne chorągwie stanowią symbol jednoczący ludzi o tożsamych poglądach, we wspólnym działaniu dla dobra ogółu. Już od najdawniejszych czasów był obiektem, do którego odnoszono się z najwyższym szacunkiem. Po dziś dzień, wiele placówek posiada sztandary, które wykorzystywane są w najbardziej podniosłych wydarzeniach.

Akcesoria

Do każdej realizacji dobieramy odpowiednie akcesoria, które uzupełniają zamówiony sztandar. W ofercie posiadamy torby ochronne, rękawiczki, szarfy, drzewce, gwoździe, podstawy i młoteczki. Aby całość wyglądała profesjonalnie i dostojnie, każdy element jest ze sobą powiązany i odpowiednio oznaczony. Na życzenie Klienta wykonujemy dodatkowe, spersonalizowane modyfikacje i zdobienia. Dbamy, aby finalnie produkt cechowała najwyższa jakość i elegancja.

Torba

Torba

Jest nieodłącznym elementem każdego zamówionego sztandaru. Oryginalnie opatrzona haftem, pełni funkcję ochronną. Wewnątrz torba wyłożona jest pianką, którą pokrywa atłas. Zapobiega to ewentualnym uszkodzeniom mechanicznym sztandaru, a atłasowe wnętrze dodaje elegancji.

Rękawiczki

Rękawiczki

Wliczone są w cenę każdego sztandaru. Z całą pewnością nawet jeśli są nieobligatoryjnym elementem stroju, warto nosić je podczas uroczystości z udziałem sztandarów. Dodaje to podniosłości całemu wydarzeniu oraz podkreśla znaczenie sztandaru.

Szarfy

Szarfy

To drugi nieodłączny element obok rękawiczek, który dodawany jest do zamówionego sztandaru. Mogą być opatrzone odpowiednio dobranym wzorem haftu lub wykonane według specjalnego projektu, przedstawionego przez Klienta. Ilość sztuk ustalamy indywidualnie.

Drzewce

Drzewce

Wykonujemy drzewce o odpowiednich dla konkretnych instytucji wymiarach ustalonych w Rozporządzeniach i Dzienniku Ustaw. Każdy element wykonany jest z drewna bukowego w sposób precyzyjny i unikalny. Całość posiada możliwość rozłożenia na części, co znacznie ułatwia przechowywanie i transport elementu. Głowice drzewców wykonujemy jako odlewy mosiężne, dostępne w różnej kolorystyce np. złoto, srebro lub mosiądz. Wykonujemy też głowice nietypowe – z indywidualnego projektu Klienta.

Gwoździe

Gwoździe

Odpowiednio wyprofilowane i wykonane z wygięciem pasującym do średnicy drzewca sztandaru. Dopasowane kolorystycznie do koloru głowicy. Istnieje możliwość wykonania grawera na życzenie Klienta.

Podstawy

Podstawy

W zakresie oferty sztandarowej posiadamy także podstawy pod drzewiec dostępne w wersji skośnej i pionowej. Podstawy to nic innego jak podstawy ułatwiające prezentację sztandaru. Odpowiednio do pozostałych części sztandaru, dobierany jest kolor i materiał, z którego wykonujemy podstawę.

Młoteczek

Młoteczek

Na specjalne zamówienie do kompletu dołączany jest młoteczek do przybijania gwoździ sztandarowych.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij